حضور شرکت پارس ژیوار صوفی® به همراه شرکت اینوواد® بلژیک و فن آرسن هلند در «چهارمین همایش بین المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان» 22-20 مردادماه، تهران

حضور شرکت پارس ژیوار صوفی® به همراه شرکت اینوواد® بلژیک و فن آرسن هلند در «چهارمین همایش بین المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان» 22-20 مردادماه، تهران

1397/07/13

حضور شرکت پارس ژیوار صوفی® به همراه شرکت اینوواد® بلژیک و فن آرسن هلند در «چهارمین همایش بین المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان»

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان (4th Iran International Feed Expo) طی روزهای بیست‌ام الی بیست و دوم مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار گردید. این نمایشگاه به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای تخصصی در زمینه ی خوراک و تکنولوژی های وابسته با حضور بیش از 100 شرکت داخلی و 30 شرکت خارجی از کشورهای مختلف بیش از سه دوره قبل مورد استقبال علاقمندان و فعالان این صنعت قرار گرفت. حضور بالغ بر 50 تن از متخصصین و محققین بین المللی و شناخته شده این حوزه موجب غنای بیشتر این نمایشگاه در این دوره گشت.
شرکت پارس ژیوار صوفی® نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت های فن آرسن هلند و اینوواد® بلژیک همانند رویدادهای پیشین حضوری فعال در این نمایشگاه داشت.
در طول سه روز برگزاری نمایشگاه، 10 سمینار تخصصی با سخنرانی متخصصین حوزه های مختلف در این صنعت برگزار گردید. از این جمله می توان به برگزاری دو سمینار تخصصی توسط شرکت پارس ژیوار صوفی® در زمینه ی ماشین آلات این صنعت و نیز بهینه سازی کارکرد و بازده غذایی اشاره نمود. این سمینارها با هدفِ مروری نوآور و جامع از پیشرفت‌های اخیر در پژوهش‌های مرتبط محورهای اصلی عناوین سمینارها، طراحی و برنامه‌ریزی شده بود. این رویداد فرصتی مناسب برای متخصصان تغذیه، ماشین آلات و رشته‌های وابسته فراهم نمود تا دانش خود را به روز کنند و از آخرین دستاوردهای علم تغذیه مطلع شوند.شایان ذکر است که این دو سمینار با حضور بیش از 200 بازدیدکننده با استقبال گسترده مخاطبین و فعالین حاضر در نمایشگاه مواجه گردید.
اولین سمینار در تاریخ 21 مرداد ماه و با موضوع "تکنولوژی نوین فرآوری خوراک" و با سخنرانی جناب آقای یوهانس توبیاس یانسن، مدیر بخش اروپای شرقی، روسیه و ایران شرکت فن آرسن هلند صورت پذیرفت. در این سمینار انواع مختلف ماشین آلات مورد استفاده در صنعت تولید خوراک و فرآیندهای نوین تولید در این حوزه معرفی و مورد بررسی قرار گرفت.

برای مشاهده و یا دانلود گزارش سمینار "تکنولوژی نوین فرآوری خوراک" در چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

 اطلاعات بیشتر

همچنین در آخرین روز نمایشگاه، سمیناری تحت عنوان "کاهش تنش ناشی از آلاینده‌ها و بهینه سازی کارکرد و بازده غذایی از طریق بهبود متابولیسم و کارکرد روده ها" توسط سرکار خانم دکتر میلنا سیواستیانووا، مدیر فنی شرکت اینوواد® بلژیک با ارائه موضوعاتی از قبیل: استانداردهای تولید مرغ گوشتی، عوامل موثر در دستیابی به استانداردهای ژنتیکی، تقویت یکپارچگی روده، ارتقاء سد روده‌ای توسط بوتیرات از طریق تسهیل تشکیل تایت‌ جانکشن ها، تنش اکسیداتیو، بیومارکرها و کینیتیک سموم، سموم قارچی و سموم قارچی پنهان و استفاده از افزودنی‌های جایگزین به سمع و نظر حاضرین رسید. در این ارائه، محصولات نویریت® سی (Novyrate® C) و اسنت®Escent بطور تخصصی مورد توجه قرار گرفت.
شرکت پارس ژیوار صوفی® ضمن تشکر از شرکت های فن آرسن و اینوواد®، به منظور حضور موثر آن ها در این نمایشگاه، مراتب قدردانی خود را از تمامی فعالان، بازدیدکنندگان و همران گرامی به پاس نقش بارز و مشارکت بهینه در برگزاری پربار نمایشگاه و سمیناره ها اعلام می دارد. بی شک حضور شما امکان بهره‌مندی دیگران از نظرات و تجربیات ارزشمندتان را فراهم ساخت.

گزارش چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان (4th Iran International Feed Expo)- مجله دنیای کشت و صنعت


  تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، خیابان هفتاد و دوم،پلاک2

  88064426-8 (021)

  88064425 (021)

  info@parssoufi.com

مکمل‌های دارویی و افزودنی‎های خوراک

ماشین‌آلات و تجهیزات کارخانه خوراک

اخبار


تمامی حقوق برای پارس ژیوار صوفی محفوظ است.